اطلاعات درب و پنجره دوجداره upvc وین تک

اطلاعات درب و پنجره دوجداره upvc وین تک

اطلاعات درب و پنجره دوجداره upvc وین تک

اطلاعات درب و پنجره دوجداره upvc وین تک در مازندران | اطلاعات درب و پنجره دوجداره upvc وین تک در شمال | اطلاعات درب و پنجره دوجداره upvc وین تک در ایران | اطلاعات درب و پنجره دوجداره upvc وین تک در نمایندگی | اطلاعات درب و پنجره دوجداره upvc وین تک در نمایندگی رسمی مازندران | اطلاعات درب و پنجره دوجداره upvc وین تک در نمایندگی های رسمی استان مازندران

از زمان فرایند نصب درب و پنجره upvc وین تک ، به درک کاملی در خصوص امنیت، کاهش مصرف انرژی و کاهش صدای بیرون خواهید رسید.

جهت رسیدن به درک کامل در خصوص درب و پنجره دوجداره وین تک ، تمامی بخش ها را برای شما توضیح خواهیم داد. از بخش های مختلف این صفحه برای رسیدن به درک عمیق تر در خصوص کیفیت و عملکرد درب و پنجره upvc (یو پی وی سی) استفاده نمایید.

معرفی کلی درب و پنجره دو جداره upvc وین تک:

 تاثیر شگرف پنجره های دو جداره upvc وین تک در مهار آلودگی صوتی

پنجره دو جداره یو پی وی سی وین تک در ظاهر همان پنجره استاندارد و کلاسیکی است که همه ما میدانیم و میشناسیم ولی در متریال و ساختار آن بنا به پیشرفت علم از موادی استفاده شده است که دارای قدرت مهار صدا بوده و عایق و مانعی بسیار کارا در برابر عبور برودت و حرارت فضای شما میباشد . به زبان ساده تر با این جنس از پنجره ها، شما دیگر مزاحمت های صدای بیرون را نخواهید داشت . در اینجا پنجره سازان وین تک به زبانی ساده تفاوتها و محاسن پنجره upvc وین تک را به اختصار ارائه می دارد.

 جلوگیری از هدر رفتن انرژی با استفده از پنجره های upvc وین تک

با استفاده از این محصول مانع هدر رفت انرژی( گرما در زمستان و سرما در تابستان) به بیرون شده و در نتیجه صرفه جویی بسیار محسوسی را در بر خواهد داشت.

امنیت بالای پنجره یو پی وی سی وین تک در برابر سرقت

پنجره دو جداره وین تک بر خلاف ظاهری ظریف و زیبا در برابر سرقت دارای مقاومت بسیار بالایی است و این قابلیت از ساختار یراق آلات آن بوجود می آید. چراکه این نوع پنجره دارای قفل و بست از سه طرف است و سارقین نمی توانند به سادگی از آنها عبور کنند.

ضد زنگ بودن پنجره upvc وین تک

متریال استفاده شده در پنجره های یو پی وی سی زنگ نمی زند و دچار فرسودگی و از هم پاشیدگی زنگ زدگی نمی گردد .متریال یو پی وی سی در برابر موادی از قبیل اسیدهای مختلف نیز دارای بالاترین مقاومت بوده و طول عمر بسیار بالاتری دارد. پنجره دو جداره upvc وین تک در برابر مواد مختلف اسیدی و قلیایی مقاوم است.

 متنوع بودن طرح های پنجره یو پی وی سی

در طراحی پنجره های یو پی وی سی از تمامی نوع بازشوها و طرح ها بهره گرفته شده است و می توان کلیه طرح ها در هر نوع از پنجره ها را در آن یافت.

 سرعت بالای تولید و نصب وین تک در چند ساعت

این نوع از پنجره به دلیل تولید مکانیزه دارای سرعت بالایی در تولید بوده و در صورت تولید استاندارد میتوان در زمانی کوتاه تعداد زیادی از این فریمها را با کیفیت بسیار بالا و استاندار تولید کرد. و از طرفی چون نیازی به شاخکهایی که در پنجره های قدیمی داخل دیوار کار میگذارند ندارد در زمانی بسیار کوتاه در محل بدون کوچکترن تخریبی نصب میگردد

نصب پنجره دو جداره وین تک بدون تخریب

مکانیزم پنجره دو جداره یو پی وی سی به گونه ایست که در زمان نصب نیاز به هیچ گونه تخریب در چهار چوب پنجره ها نداشته و با استقرار بروی قاب فریم کاملا مستحکم در جای خود قرار می گیرد .

– مراحل نصب پنجره یو پی وی سی وین تک

نصب پنجره دو جداره یو پی وی سی در میزان کیفیت محصول بسیار تاثیر گذار است و دارای درجه اهمیت بالایی است. به زبان سادتر اگر پنجره را با بالاترین کیفیت تولید کنند، ولی در نصب احمال کرده و اصول نصب را رعایت نکنند، محصول خوبی را نمی توانیم توقع داشته باشیم. البته استانداردهای نصب پیچیده نیست و کافی است که تیم نصب مراحل را به ترتیب و با حوصله انجام دهند. به فرض اینکه در مرحله اندازه گیری درست عمل شده و ابعاد تولیدی بدون خطا انجام گرفته باشد.

 آتش زا نبودن پنجره های upvc دو جداره وین تک

یکی دیگر از مشخصات این متریال آتش زا نبودن این محصول میباشد به گونه ای که در صورت بروز حوادث آتش سوزی این متریال بدون اینکه موجب تشدید حریق گردد صرفا آب شده و خود ایجاد حریق نمینماید در صورتیکه پنجره های آلومینیوم و چوبی و بعضی دیگر خود این متریال موجب گستردگی حریق میشوند .

بهره وری انرژی در استفاده از پنجره یو پی وی سی وین تک

امروزه با توجه به بحران جهانی انرژی و بالا رفتن قیمت انرژی صرفه جویی در مصرف انرژی یکی از راههای کنترل هزینه خانوار بوده و این صرفه جویی سهم محسوسی در کل هزینه های سالانه خانوارها دارد . و یکی از این هزینه ها هزینه های گرمایشی و سرمایشی میباشد و البته چون هدر رفت انرژی و گرما و سرما در چشم بیننده محسوس نیست زمانی که ما با تعویض پنجره ها از آن جلو گیری میکنیم ،انگاری کاری اعجاب انگیز صورت گرفته و بیکباره هزینه های سالانه مصرف انرژی تا یک چهارم تا یک پنجم پایین می آید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *