درب و پنجره آلومینیوم با upvc

پنجره upvc در کجور

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

درب و پنجره آلومینیوم با upvc | توضیح مقایسه درب و پنجره آلومینیوم با upvc در مقاله پنجره سازان وین تک نماینده رسمی وین تک مازندران در شمال غرب و شرق مازندران

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

نیاز به توسعه صنایع در و پنجره‌، صحبت از فواید و مضررات درب و پنجره‌ی upvc و آلومینیومی را پیش از پیش به میان آورده و نیاز به مقایسه این دو محصول برای خریداران محسوس است. برای خریدار بهتر است که بداند ابتدا تفاوت بین یو پی وی سی و پی وی سی چیست؟ و از مزایا و فواید درب و پنجره ی upvc در مقایسه با درب و پنجره آلومینیوم آگاه شود تا انتخاب بهتری داشته باشد.

تفاوت بین پی وی سی و یو پی وی سی چیست؟

پی وی سی معمولی که مخفف کلرید پلی وینیل است، ماده‌ای شناخته شده، مستحکم و سبک است و در سازه‌های مختلفی استفاده میشود. این ترکیب با استفاده از حلال‌ها منعطف‌تر و نرم‌تر شده است و از آن در تولید انواع لوله استفاده میشود.

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

از سوی دیگر یو پی وی سی مخفف آن کلرید پلی وینیل است که به آن حلال اضافه نشده و در ابتدا این ماده به منظور جایگزینی چوب تولید شده است. فقط از یو پی وی سی در تولید در و پنجره استفاده میشود که در شرایط آب و هوایی معمولی شکل آن تغییر نخواهد کرد اما فرم‌های گوناگون را میتوان در دمای بالا و یا با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته شرکت سالکو اجرا کرد.

تفاوت بین درب و پنجره upvc و درب و پنجره آلومینیومی چیست؟

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

خریدن پنجره برای هر مکانی ممکن است پس از هر دهه اتفاق بیفتد، بنابراین وقتی که زمانش فرا رسد گرفتن تصمیم درست، مهم قلمداد می‌شود. ابتدا انتخاب بین در و پنجره دوجداره یا سه جداره و طرح‌های مختلف آنها خواهد بود. در انتها برای شما مهم خواهد بود که آنچه انتخاب کرده‌اید ساخته شده از upvc یا آلومینیوم است.

هزینه:

بودجه ‌ای که شما برای خرید پنجره یو پی وی سی کنار گذاشته اید قطعا در خرید شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود. بر این اساس پنجرهupvc سی نسبت به پنجره‎‌ آلومینیومی ارزان‌تر و به صرفه تر خواهد بود. ارزان‌ترین انتخاب پنجره upvc است ولی قیمت ارزان آن دال بر کمی کیفیت‌اش نیست. می‌توان گفت به صورت حدودی قیمت پنجره آلومینیوم ترمال بریک دو برابر قیمت پنجره UPVC درجه یک می‌باشد، بنابراین پنجره ی آلومینیومی به خاطر وزن کم و استقامت بالا انتخاب به نسب گران‌تری خواهد بود.

نگهداری:

هر دو نوع پنجره از جنبه‌ی نگهداری درسطح مشابه‌ای هستند و نیازمند نگهداری دائمی نیستند. همانند هر ماده‌ی دیگری بهتر است درب و پنجره upvc و آلومینیوم هر چند وقت یکبار از کثیفی تمیز شود، غیر از این نیازی به تعمیر یا کارهای جانبی دیگری نخواهد بود.

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

استحکام درب و پنجره upvc بالا است و اما درب و پنجره آلومینیومی از آن هم مستحکم‌تر است. شما با خرید هر یک از این پنجره‌ها گارانتی طولانی مدتی از شرکت سالکو دریافت خواهید کرد که نمایانرگر عمر طولانی این محصول است همچنین هر دو این محصولات به پیشرفته ترین مکانیزم امنیتی و قفل مجهز هستند.

زیبایی:

رنگ قالب درب، پنجره‌های یو پی وی سی سفید رنگ است اما با توجه به سلیقه مشتری رنگبندی‌های دیگری نیز موجود است. تنوع رنگی درب و پنجره‌های upvc بالا می‌باشد اما اگر شما به دنبال رنگی خاص هستین آلومینیوم قطعا انتخاب برتری است.

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

یکی از فاکتور‌های اصلی ظاهر و زیبایی این پنجره‌ها است. امروزه حتی میتوان درب و  پنجره‌های upvc را با طرح چوب نیز تولید نمود. از جنبه‌ی دیگر درب و پنجره آلومینیوم سبک، قوی و دارای قابلیت شکل پذیری بسیار بالایی است بر این اساس اگر به دنبال طرحی بسیار خاص هستید قطعا این انتخابی صحیح‌تری است.

درب و پنجره آلومینیوم با upvc

در و پنجره آلومینیوم در مقایسه با پروفیل upvc مقطع باریک‌تری دارد در نتیجه از شیشه کم‌تر و فریم کم‌تری در تولید نهایی آن استفاده خواهد شد.و نهایتا میتوان هر رنگی را بر روی پروفیل آلومینیوم پاشید پس هر طرح خاصی که در ذهن داشته باشد قابل اجرا است.

جنبه‌ی زیست محیطی:

آلومینیوم با قابلیت کنترل دمای عالی برنده‌ای بی رقیب در بهره‌روی انرژی است  پیش از آن باید به این نکته اشاره کرد که آلومینیوم پایدار بالایی دارد و در طولانی مدت می‌توان مدیریت انرژی بهتری داشت و در زمان تعویض به سادگی قابل تعویض و قابلیت بازیافت بالایی دارد.

امنیت و پایداری:

لازمه پنجره و درب، پایداری و امنیت و ضد آب بودن است. درب و پنجره از جنس upvc محکم، پایدار و دارای امنیت خوبی هستند اما انتخابی برتر برای امنیت بالاتر و استحکام بیشتر در و پنجره آلومینیوم است. علاوه بر اینها مواد به کار گرفته شده در، درب و پنجره upvc تا زمانی سوزانده نشوند بسیار ایمن و غیر سمی هستند.

فواید پنجره upvc در یک نگاه

در و پنجره آلومینیوم با upvc

در و پنجره آلومینیوم با upvc

 • درب و پنجره‌های upvc را به راحتی می‌توان پاک کرد، فقط با یک دستمال نم دار میتوان همه کثیفی‌های آن را زدود، در ضمن یو پی وی سی عایق صوتی بسیار خوبی نیز هست
 • upvc به صورت طبیعی نگهدارنده و تولید کننده گرما است و به شما کمک میکند که در ایام سرد در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. کلا upvc عایق گرمایی بهتری نسبت به پنجره آلومینیومی است.
 • upvc سبک‌تر است و در نتیجه پنجره‌های دو جداره و سه جداره سبک‌تر هستند و نصب ساده‌تری دارند.
 • درب و پنجره‌هایupvc در صورت فراهم بودن شرایط مساعد تا حداکثر ۱۵ سال باقی خواهند ماند و رنگ بدنه‌ی آنها در برابر تابش مستقیم آفتاب محو
 • نمی‌شود.
 • درب پنجره سازان وین تک ما پنجره‌ها و دربهای upvc با طرح چوب عالی عرضه میکنیم که هزینه‌ی آن به مراتب کم‌تر است از سایر انتخاب‌ها است.
 • ما گارانتی میکنیم که همه درب و پنجره‌های upvc تا حداقل ۱۰ سال بدون نقصی باقی خواهند ماند و در آنها شاهد هیچ پوسیدگی نخواهید بود.

فواید درب و پنجره‌های آلومینیومی

 • الومینیوم فواید بیش‌تری نسبت به درب و پنجره upvc دارد. الومینیوم به مراتب از درب و پنجره upvc محکم‌تر است و این به این معنی است که در و پنجره آلومینیومی ظاهر باریک‌تری نسبت دیگری دارد. به همین دلیل این درب و پنجره‌ها در سازه‌های تجاری و ساختمان دانشگاه‌ها، ادارات و ساختمان‌های دولتی استفاده میشوند. درب و پنجره آلومینیومی حتی میتواند انتخاب مناسب برای خانه‌ای نسباتا بزرگ با طراحی خاص باشد.
 • آلومینیوم روکش شده فوق العاده بادوام است و این به این معنی است که هر پوشش ظاهری که شما انتخاب کنید، قابلیت پایداری بالایی خواهد داشت و تا بیش از بیست سال دوام خواهد آورد.
 • درب و پنجره‌ آلومینیومی دوستدار محیط زیست هستند و می‌توان آنها را هر زمان بازیافت کرد. و زمان بازیافت کیفیت خود را از دست نمی‌دهد و به انرژی بسیار کمتری در مقایسه با تولید اولیه این فلز دارد.
 • آلومینیوم انعطاف پذیری طراحی بالاتری دارد و رنج رنگی آن حتی شامل رنگ‌های ترکیبی نیز میشود.
 • درب و پنجره‌های آلومینیوم طوری طراحی شده‌اند که تاب شرایط بسیار بد جوی را دارند و تمام تست‌ها در برابر شرایط جوی سخت را می‎گذرانند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *