سقف اسکای لایت ونوش

سقف اسکای لایت ونوش

 سقف اسکای لایت ونوش | قیمت اسکای لایت  ونوش | سقف اسکای لایت | مجری اسکای لایت | قیمت سقف شیشه ای اسکای لایت | نمای اسکای لایت | انواع اسکای لایت

سقف اسکای لایت ونوش پنجره سازان وین تک مجری انواع سقف اسکای لایت

لطفا جهت دریافت استعلام قیمت و پیش فاکتور و یا هرگونه سوال یا مشاوره رایگان با روشهای زیر با ما تماس بگیرید

پنجره سازان وین تک

تلفن جهت پیش فاکتور : ۰۹۲۱۴۲۱۳۷۲۸

تلفن مدیرت : ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸

تلفن جهت مشاوره : ۰۱۱۴۳۲۳۹۳۰۷

سقف اسکای لایت

خلاصه ای درباره نما و سقف اسکای لایت

سقف شیشه ای اسکای لایت، یک قالب بسیار زیبا از جنس شیشه می باشد. در عمل اجرای آن بسیار زیبا و صد البته مناسب با محیط زیست است. همان طور که از نام این نوع سقف ها می توان حدس زد، تأمین نور ساختمان هایی که دارای سقف شیشه ای اسکای لایت می باشند، توسط نور طبیعی آفتاب صورت می گیرد. به همین خاطر در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. استفاده از فلزات فولاد و آلومینیوم کمک میکند تا در برابر عبور گرما، سرما، رطوبت، صدا و هوا مقاوم بوده و نوعی عایق کامل محسوب شود.

 سقف اسکای لایت ونوش

سقف اسکای لایت ونوش

اسکای لایت سقفی است که با استفاده از باز کردن بخشی از سقف و تبدیل آن به سقف شیشه ای و یا پلی کربنات به وجود می آید.

 سقف اسکای لایت ونوش

این سقف با توجه به نوع سلیقه ی مشتری، می تواند ثابت و یا متحرک باشد. در سقف های متحرک، علاوه بر استفاده از نور طبیعی می توان از هوای بیرون نیز استفاده کرد و هوای محل را از این طریق تغییر داد. از طرف دیگر باید گفت که هزینه ی سقف اسکای لایت متحرک از اسکای لایت ثابت بیشتر است.

 سقف اسکای لایت ونوش

سیستم سقف شیشه‌ای یا اسکای ‌لایت ونوش

اسکای ‌لایت یا سقف شیشه‌ای، سازه‌ای نورگذر است که در سقف ساختمان ‌ها به جای مصالح رایج اجرا شده و ضمن تامین زیبایی ساختمان، امکان بهره‌ مندی هر چه بیشتر بخش ‌های مرکزی ساختمان را از نور طبیعی فراهم می‌کند. روشنایی روز از طریق روشنایی آسمان و نیز از طریق تابش مستقیم خورشید تامین می‌شود. امروزه اسکای ‌لایت ‌ها به صورت وسیعی در تامین روشنایی روز برای ساختمان‌های مسکونی، عمومی و تجاری به کار برده می‌شوند.

 سقف اسکای لایت ونوش

اسکای لایت

افزایش دریافت نور خورشید از طریق کاهش نیاز به مصرف نور مصنوعی، منجر به صرفه‌جویی در مصرف انرژی، کاهش قابل توجه هزینه ‌های ساختمان و کاستن از اثرات سوء زیست محیطی ناشی از تامین انرژی می‌شود. از طرف دیگر نشان داده شده که قرارگرفتن در معرض نور طبیعی منجر به افزایش بهره‌وری ساکنان ساختمان ‌های اداری شده و از این طریق نیز عامل موثری در کسب و کار محسوب می ‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.