نگهداري از پنجره هاي upvc

نگهداري از پنجره هاي upvc

نگهداري از پنجره هاي upvc

نگهداري از پنجره هاي upvc | نگهداري از پنجره هاي upvc وین تک | نگهداري از پنجره هاي upvc ویستابست | نگهداري از پنجره هاي upvc هافمن | نگهداري از پنجره هاي upvc دیوا | نگهداري از پنجره هاي upvc بوتیا

لطفا جهت دریافت استعلام قیمت و پیش فاکتور و یا هرگونه سوال یا مشاوره رایگان با روشهای زیر با ما تماس بگیرید

پنجره سازان وین تک (شرکت اعتماد پنجره طبرستان)

۰۹۲۱۴۲۱۳۷۲۸

۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸

۰۱۱-۴۳۲۳۹۳۰۷

۰۲۱-۲۸۴۲۸۲۵۲

مدیریت : مهندس حبیبی

نگهداري از پنجره هاي upvc

نگهداري از پنجره هاي upvc

چند نکته نگهداری در و پنجره های UPVC

اگر بخواهید بیش ترین بهره را از در و پنجره های UPVC (یو پی وی سی) خود ببرید، رعایت برخی از نکات باعث می شود، کارآیی و عمر این در و پنجره های  UPVC بیش از پیش بالا رود این نکات به قرار زیر است:

نگهداری در و پنجره های UPVC

با فاصله های زمانی معین، تمام قطعات مکانیکی و متحرک در و پنجره های UPVC را روغن کاری کنید. البته روغن کاری باید توسط روغن های رقیق موجود انجام شود.

به منظور دوام بیش تر لاستیک های درزگیر در و پنجره های  UPVC در بازه زمانی مشخص حداکثر سه ماه یک بار آن ها را توسط پارچه ای حاوی صابون مایع تمیز کنید. زیرا این عمل نرمی، انعطاف پذیری لاستیک ها را به ارمغان می آورد.

نگهداری در و پنجره های UPVC

برای تمیز کردن در و پنجره های  UPVC می توانید از مخلوط آب و صابون استفاده کنید تا بدون باقی گذاشتن اثر گرد و غبار، روی پنجره ها را براق سازد.

پارچه ای را که جهت تمیز نمودن در و پنجره های  UPVC انتخاب می کنید، می بایست بدون پرز باشد تا بتوان به راحتی سطوح در و پنجره ها را تمیز کرد.

نگهداری در و پنجره های UPVC

اگر پس از نصب در و پنجره ها، هنوز فعالیت های اجرایی ساختمان باقی مانده است، می بایست، کاور روی دروپنجره ها کنده نشود تا از آسیب به آن ها جلوگیری کند.

همچنین نبایستی این کاورها به مدت طولانی بر روی در و پنجره ها باقی بماند. چراکه ممکن است اثر چسب تا مدت ها بر روی آن ها باقی بماند.

به طور مرتب دستگیره ها و قسمت های متحرک دیگر در و پنجره ها را وارسی کنید که شل و هرز نشده باشند. معمولاً با چک کردن منظم این قسمت ها، می توان پیچ مربوطه را یافت و آن را پیش از بروز مشکل محکم کرد.

نگهداری در و پنجره های UPVC

در هنگام فعالیت های بازسازی از قبیل نقاشی و سیمان کاری و… لازم است تا روی در و پنجره ها را پوشش مناسبی پوشاند تا آسیبی به آن نرسد. در صورت آلوده شدن در و پنجره ها لازم است تا به دقت آن ها را تمیز کرد تا وجود این مواد باعث کدر شدن سطوح پنجره نشود

نگهداری در و پنجره های UPVC

از نزدیک نمودن وسایل حرارت زا همچون آتش جوشکاری و یا با شعله مستقیم به در و پنجره های  UPVC اجتناب کنید.

رعایت مواد مذکور می تواند با تمیز کردن و مراقبت از در و پنجره های  UPVC زیبایی و سلامت دائمی آن ها را تضمین کند.

تلفن دفتر : ۰۲۱۲۸۴۲۸۲۵۲

تلفن همره  : ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸

تلفن همراه : ۰۹۲۱۴۲۱۳۷۲۸

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.